در حال ارتباط با سرور...
لطفا نظرات و پيشنهادات خود را بمنظور ارتقاء کيفي هرچه بيشتر سايت با ما در ميان بگذاريد.

ویدیوها مقالات کتاب ها اخبار پرسش و پاسخ
برنامه‌های رومیزی مبتنی بر وب زبان های برنامه سازی پایگاه داده سیستم عامل شبکه 
آموزش C# - معرفی زبان برنامه نویسی

این ویدئوی آموزشی اولین قسمت از مجموعه آموزشی گام به گام C# می باشد که به معرفی این زبان برنامه نویسی می پردازد.

آموزش گام به گام C# - کامپایل و اجرای برنامه

در این ویدئوی آموزشی که قسمت سوم از مجموعه آموزش گام به گام C# می باشد با نحوه کامپایل و اجرای یک برنامه C# در ویژوال استدیو آشنا می شوید.

آموزش C# - آشنایی با محیط برنامه نویسی

در این ویدئوی آموزشی که سری دوم از مجموعه آموزشی c# می باشد شما با قالب نوشتن یک برنامه ساده به زبان c# در ویژوال استدیو آشنا جخواهید شد.

ساخت یک برنامه Hello World در Winform

در این ویدئوی آموزشی شما با نحوه ایجاد یک برنامه ساده Hello world به زبان C# در ویژوال استدیوی 2008 آشنا خواهید شد.همچنین شما نحوه کار با فرم ها، کنترول ها و همچنین رویداد ها را در ویژوال استدیو فرا خواهید گرفت.

نوشتن برنامه ماشین حساب در #C – قسمت اول

این ویدئوی آموزشی قسمت اول از یک مجموعه دو قسمتی است که در آن به شما چگونگی نوشتن برنامه ماشین حساب را در C# و ویژوال استدیوی 2008 آموزش داده می شود.

PHP و jQuery – قسمت اول

در این ویدئوی آموزشی که قسمت بیست و چهارم از مجموعه آموزشی jQuery می باشد شما عزیزان با متد jQuery.ajax() برای برقراری ارتباط با سرور آشنا خواهید شد.همچنین فرا خواهید گرفت که چگونه می توان jQuery را در کنار یک زبان سمت سرور مانند PHP استفاده نمود تا بدین وسیله بتوان برنامه هایی پویا را ایجاد کرد.

PHP و jQuery – قسمت دوم

این ویدئو قسمت بیست و پنجم از مجموعه آموزشی jQuery می باشد که در واقع به ادامه مبحث جلسه قبل در رابطه بانحوه تعامل jQuery و PHP می پردازد.

توسعه پلاگین در jQuery

در این ویدئوی آموزشی که آخرین قسمت از مجموعه آموزشی jQuery می باشد شما عزیزان با یکی از مهمترین مباحث مطرح در jQuery که توسعه پلاگین می باشد آشنا می شوید.در این ویدئو این مبحث در قالب یک پلاگین Twitter به شما عزیزان اموزش داده می شود.

آموزش زبان برنامه نویسی C#
آموزش jquery