در حال ارتباط با سرور...
لطفا نظرات و پيشنهادات خود را بمنظور ارتقاء کيفي هرچه بيشتر سايت با ما در ميان بگذاريد.

ویدیوها مقالات کتاب ها اخبار پرسش و پاسخ
برنامه‌های رومیزی مبتنی بر وب زبان های برنامه سازی پایگاه داده سیستم عامل شبکه 
مقاله بگذارید
حملات DDOS

حملات DDoS همواره یکی از نگرانی های ارائه دهندگان سرویس های اینترنتی بوده است. بهمین دلیل در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با این گروه از حملات سایبری آشنا کنیم. ولی پیش از شرح مفهوم حملات DdoS، لازم است توضیحاتی در مورد پدر آنها یعنی حملات DoS داده شود.

ادامه مطلب ... نظرات : 1
hamedkh
5.8 k     1     18     72
شبکه تحویل محتوا (CDN) چگونه کار می کند

به بیان ساده، شبکه تحویل محتوا یا همان CDN، متشکل از مجموعه ای از سرور های قوی می باشد که بصورت جغرافیایی در مناطق مختلف توزیع شده اند. این ساختار توزیع شده به این شبکه ها اجازه می دهد تا محتوا را با سرعت بالا به کاربران نهایی خود ارائه دهند.

ادامه مطلب ... نظرات : 0
hamedkh
5.8 k     1     18     72
تکنیک درست کردن ادامه مطلب با کمک PHP و CKEditor

در این پست قصد آموزش درست کردن ادامه مطلب شبیه وردپرس را دارم . ابتدا ckeditor را از این لینک دانلود کنید و همچنین پلاگین wpmore برای ckeditor را هم از این لینک دانلود کنید.

disable کردن csrf در بعضی از action ها در Framework Yii

شاید در بعضی پروژها که مثلا می خواهید با بانک کار کنید وقتی csrf روشن هست به مشکل خورده باشید ، با راه حل زیر می توانید csrf را در بعضی action ها خاموش کنید.

Latent Semantic Indexing

در این مقاله آموزشی قصد داریم یکی از روش های جستجو و اندیس گذاری اطلاعات را بنام Latent Semantic Indexing برای شما عزیزان شرح دهیم. امید است که این مطلب آموزشی مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.

ادامه مطلب ... نظرات : 0
hamedkh
5.8 k     1     18     72
تست برنامه در Yii Framework

بدلیل اهمیت بسیار مقوله تست در توسعه نرم افزار در این مقاله آموزشی بهتر دانستیم در زمینه توسعه مبتنی بر تست در Yii Framework مطالبی را برای شما عزیزان بیان کنیم. در این مبحث آموزشی Unit Test و Functional Test را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

ادامه مطلب ... نظرات : 1
hamedkh
5.8 k     1     18     72
اصول طراحی سرویس های REST | قسمت دوم

در این مقاله آموزشی که بخش دوم از سری سه قسمتی اصول طراحی سرویس های REST می باشد به بررسی ادامه روش ها و راهکار های مفید در زمینه طراحی اینگونه سرویس ها می پردازیم.

ادامه مطلب ... نظرات : 3
hamedkh
5.8 k     1     18     72
اصول طراحی وب سرویس های REST

در این مقاله آموزشی قصد داریم نکات و پیشنهاداتی را در مورد طراحی وب سرویس های REST بیان کنیم که می تواند در کیفیت API های طراحی شده توسط شما مفید واقع شود.

ادامه مطلب ... نظرات : 2
hamedkh
5.8 k     1     18     72
آموزش زبان برنامه نویسی C#
آموزش jquery