در حال ارتباط با سرور...
لطفا نظرات و پيشنهادات خود را بمنظور ارتقاء کيفي هرچه بيشتر سايت با ما در ميان بگذاريد.

ویدیوها مقالات کتاب ها اخبار پرسش و پاسخ
برنامه‌های رومیزی مبتنی بر وب زبان های برنامه سازی پایگاه داده سیستم عامل شبکه 
کتاب معرفی کنید
راهنمای جامع سی شارپ 2013

باسلام چند روز پیش کتابی خریدم که حیفم اومد به دوستان مبتدی مثل خودم معرفیش نکنم کتابی که از لحاظ سادگی مانند کتاب آقای هاشمیان است ولی با این تفاوت که سی شارپ 2013 رو آموزش میده در محیط مترو ، کنسول و wpf امیدوارم براتون مفید باشه.

شی گرایی در سی‌شارپ

این کتاب برای کسانی نوشته شده بود که عجله دارند و میخواهند هرچه سریعتراز طریق مثال، با اصول برنامه‌نویسی شی‌گرا آشنا شوند. مطالعه این کتاب به شما کمک می‌کند برای ادامه‌ی مسیر آموزش برنامه‌نویسی بدون ترس،(که یک مجموعه‌ی هدف‌دار برای آموزش جدیدترین مفاهیم برنامه‌نویسی است) آماده شوید.

XML for the World Wide Web

کتاب آموزش ساختار xml و مباحث مرتبط مانند XSL,DTD,XSLT و XPath

ادامه مطلب ... نظرات : 0
omid
4.7 k     1     16
هک برای مبتدی ها

کتاب آموزشی "هک برای مبتدی ها" به قلم علی اصغر جعفری لاری (مدیر تیم امنیت شبکه و تحقیقات سایبری پارسینگ) سرانجام توسط انتشارات پندار پارس به چاپ رسید.این کتاب، که با نثری جذاب و شیرین نگاشته شده است، دریچه‌ای فراروی علاقه‌مندان به دنیای هک و نفوذگری می‌گشاید. با به‌کاربردن تکنیک‌ها و روش‌های ارائه شده در کتاب، و پی بردن به قدرت واقعی هک، انگیزه‌‌ی شما برای فراگیری هرچه بیشتر این دانش، دوچندان خواهد شد.

معرفی چارچوب کاری Seam

Seam یک چارچوب کاری بسیار جالب و کاملاً کاربردی برای ساخت برنامه ها در سکوی Java EE است. قدرت برنامه های تولید شده با استفاده از این چارچوب و تمرکز آن بر سادگی، یکپارچگی آن با دیگر ابزارهای مورد استفاده، مقیاس پذیری و رواج در میان توسعه دهندگان عواملی هستند که در طراحی این چارچوب کاری مورد توجه قرار گرفته اند و این عوامل موجبات جذب هر توسعه دهنده ای به یک چارچوب کاری خواهد بود. این کتاب یکی از قوی ترین کتاب های معرفی این فنآوری است.

ادامه مطلب ... نظرات : 0
bee
1.3 k     1     14
C++ بهتر است یا C#؟

این کتاب برای کسانی نوشته شده، که می خواهند یک انتخاب درست و منطقی داشته باشند و با تجربه های برنامه نویسان دیگر در استفاده از زبان های برنامه‌نویسی مختلف آشنا شوند. در این کتاب به بررسی دو زبان برنامه نویسی قدرتمند و پرطرفدار یعنی C++ و C# پرداخته شده و به نقاط قوت و ضعف دو زبان اشاره شده، تا کاربر بتواند با اطلاعات درست، انتخابی آسان داشته باشد. تفاوت این کتاب با کتاب های دیگر در این است که نویسنده کتاب برای نوشتن مطالب، بیشتر از تجربه های خود و دیگران بهره جسته و کتاب خالی هر گونه تبلیغات و بزرگنمایی است. در خلال این کتاب با اصطلاحات و ابزار هایی آشنا می شوید، که برای یک برنامه نویس دات‌نت ضروری هستند. نویسندگان: زهرا بیات قلی لاله و علی بیات قلی لاله

آموزش PHP از مبتدی تا حرفه ای همراه با Ajax

این کتاب به همراه 110 تا مثال می باشد که همه این مثال ها به صورت کامل درون کتاب آموزش داده شده است و همچنین این کتاب زبان PHP را از مبتدی تا حرفه ایی آموزش داده است و همچین از Ajax هم استفاده شده است و سعی شده است تا مثال ها به صورت کاربردی باشد تا خواننده بیشترین بهره رو از این کتاب بگیرد

سی شارپ برای بچه ها

آموزش زبان سی شارپ به زبان ساده

آموزش زبان برنامه نویسی C#
آموزش jquery