در حال ارتباط با سرور...




لطفا نظرات و پيشنهادات خود را بمنظور ارتقاء کيفي هرچه بيشتر سايت با ما در ميان بگذاريد.

ویدیوها مقالات کتاب ها اخبار پرسش و پاسخ
برنامه‌های رومیزی مبتنی بر وب زبان های برنامه سازی پایگاه داده سیستم عامل شبکه 
کتاب معرفی کنید
HTML and CSS: Design and Build Websites

یک کتاب مناسب برای شروع یادگیری HTML and CSS می باشد . این کتاب 500صفحه‌ای کاملا مصور، که درکنار محتوای غنی و استاندارد ، با ظاهری فوق العاده زیبا خواننده را جذب می کند.

معرفی کتاب Agile Web Application Development with Yii 1.1 and PHP5

معرفی کتاب Agile Web Application Development with Yii 1.1 and PHP5 نوشته jeffrey Winesett که در سال 2010 برای آموزش چهارچوب کاری Yii به چاپ رسیده است.

ادامه مطلب ... نظرات : 0
hamedkh
5.8 k     1     18     72
2 NHibernate

nHibernate یک Object Relational Mapper (ORM) با قابلتها و ابزارهای ساده است که امکان استفاده از اون در پروژه های شما باعث بهبود در ارتباط با داده و شکل گیری اون در قالب Object هست.

nVIDIA CUDA Programming Guide 2.0

هم‌اكنون برنامه‌نويسان و شرکت‌هاي بزرگي به كودا گرايش پيدا کرده‌اند. از جمله اين شرکت‌ها Mathworks، سازنده نرم‌افزار (به‌گفته طراحانش زبان برنامه‌نويسي) Matlab است که براي بهينه‌سازي هرچه بيشتر کدهاي خود به كودا روي آورده است. نمونه کدها و برنامه‌هايي از شرکت‌هاي مختلف (از جمله گوگل) به اين زبان در سايت انويديا موجود است. به‌گفته شرکت انويديا در حال حاضر كودا در بيش از 35دانشگاه معتبر جهان تدريس مي‌شود.

آشنایی با J2EE و Java

مطالب موجود در اين آموزش عبارتند از: مقدمه اي بر J2EE و تفاوتهاي آن با .NET و IDE ، مقدمه اي بر زبان Syntax جاوا و نحوه اجراي برنامه ها ، عناصر و اجزاي گرافيکي در جاوا JFC and Swing ، اتصال به پايگاه JDBC ، کار با JSP و ServeIt ، Java XML ، آشنايي با EJB ، برنامه نويسي موبايل J2ME و در پايان هم مراجع آموزش ذکر شده است.

مرجع کامل JQuery به زبان فارسی

جی‌کوئری یا jQuery یک کتابخانه جاوااسکریپت سبک وزن چند مرورگری می‌باشد که برای ساده کردن نوشتن اسکریپ‌های سمت-مشتری دراچ تی ام ال (HTML) طراحی شده است.جی کوری امروزه محبوبترین کتابخانه جاوااسکریپت در حال استفاده است.

آموزش جاوا اسکریپت به زبان فارسی

جاوااسکریپت زبانی است که توسط NetScape تولید شده‌است. این زبان، زبان برنامه نویسی اسکریپت مبتی بر اشیاءاست که بر اساس استاندارد ECMA-262 Edition 3 نوشته شده‌است.

مروری بر کتاب #CLR via C

این کتاب یک معرفی نسبتا حرفه ای در مورد .Net 4.0 ،CLR و C# 4.0 است که نه تنها برای حرفه ای ها کاربردی است بلکه حاوی نکاتی است که برای هر برنامه نویسی می تواند مفید باشد.

آموزش زبان برنامه نویسی C#
آموزش jquery