در حال ارتباط با سرور...
لطفا نظرات و پيشنهادات خود را بمنظور ارتقاء کيفي هرچه بيشتر سايت با ما در ميان بگذاريد.

ویدیوها مقالات کتاب ها اخبار پرسش و پاسخ
برنامه‌های رومیزی مبتنی بر وب زبان های برنامه سازی پایگاه داده سیستم عامل شبکه 
PHP و jQuery – قسمت اول

در این ویدئوی آموزشی که قسمت بیست و چهارم از مجموعه آموزشی jQuery می باشد شما عزیزان با متد jQuery.ajax() برای برقراری ارتباط با سرور آشنا خواهید شد.همچنین فرا خواهید گرفت که چگونه می توان jQuery را در کنار یک زبان سمت سرور مانند PHP استفاده نمود تا بدین وسیله بتوان برنامه هایی پویا را ایجاد کرد.

PHP و jQuery – قسمت دوم

این ویدئو قسمت بیست و پنجم از مجموعه آموزشی jQuery می باشد که در واقع به ادامه مبحث جلسه قبل در رابطه بانحوه تعامل jQuery و PHP می پردازد.

توسعه پلاگین در jQuery

در این ویدئوی آموزشی که آخرین قسمت از مجموعه آموزشی jQuery می باشد شما عزیزان با یکی از مهمترین مباحث مطرح در jQuery که توسعه پلاگین می باشد آشنا می شوید.در این ویدئو این مبحث در قالب یک پلاگین Twitter به شما عزیزان اموزش داده می شود.

نگاهی به برخی از فریم ورک های مطرح در PHP

باتوجه به اهمیت استفاده از فریم ورک ها در توسعه برنامه های بزرگ تجاری در زبان PHP، در این مقاله قصد داریم برخی از مطرح ترین فریم های PHP را برای شما عزیزان معرفی کنیم.

شروع کار با jQuery

این ویدئوی آموزشی اولین قسمت از مجموعه آموزش jQuery می باشد که در آن با نحوه کار با این کتابخانه آشنا می شویم.همچنین نگاهی می اندازیم به برخی از ابزار های توسعه آن و در انتها نیز نگاهی سریع خواهیم داشت به چگونگی کار با Selector های CSS و کار با DOM.

کار با فرم ها در Yii Framework

در این مقاله سعی می شود بطور مفصل نحوه کار با فرم ها در Yii Framework آموزش داده شود. محتوای این مقاله را می توان به سه بخش ساخت مدل،ایجاد کنترول کننده و کنش مربوطه و در نهایت ساخت نمای فرم با استفاده از کلاس های کمک کننده تقسیم نمود.

تعامل با سرور در jQuery

در این ویدئوی آموزشی که قسمت بیست و سوم از مجموعه آموزشی jQuery می باشد شما عزیزان با نحوه برقراری ارتباط با سرور توسط متد های get و post در jQuery آشنا خواهید شد.

آموزش Yii FrameWork -نصب و راه اندازی

دراین مقاله که اولین قسمت از سری آموزشی Yii می باشد به بیان نکات مربوط به راه اندازی،پیکر بندی و همچنین روال اجرای تقاضا در این چهارچوب کاری پرداخته می شود.

آموزش زبان برنامه نویسی C#
آموزش jquery