در حال ارتباط با سرور...
لطفا نظرات و پيشنهادات خود را بمنظور ارتقاء کيفي هرچه بيشتر سايت با ما در ميان بگذاريد.

ویدیوها مقالات کتاب ها اخبار پرسش و پاسخ
برنامه‌های رومیزی مبتنی بر وب زبان های برنامه سازی پایگاه داده سیستم عامل شبکه 
آموزش Yii FrameWork -نصب و راه اندازی

دراین مقاله که اولین قسمت از سری آموزشی Yii می باشد به بیان نکات مربوط به راه اندازی،پیکر بندی و همچنین روال اجرای تقاضا در این چهارچوب کاری پرداخته می شود.

ادامه مطلب ... نظرات : 6
hamedkh
5.8 k     1     18     72
آموزش jQuery - مقدمه

اگر تا کنون با javascript کار کرده باشید،فراگیری jquery کار سختی نخواهد بود. در واقع jquery کتابخانه ای از دستورات و توابع javascript است که کار با javascript را برای شما بسیار آسان و شیرین خواهد کرد.

ادامه مطلب ... نظرات : 2
omid
4.7 k     1     16
استفاده از Ajax در الگوی MVC

در این مقاله سعی شده است نحوه بکارگیری ajax در الگوی طراحی MVC شرح داده شود.برای این منظور زبان php بعنوان زبان سمت سرویس دهنده و چهارچوب کاری Yii بعنوان زیر ساخت برنامه نویسی انتخاب شده اند.

ادامه مطلب ... نظرات : 1
hamedkh
5.8 k     1     18     72
فشرده سازی پیام ها در وب سرویس ها

یکی از مشکلاتی که در هنگام استفاده از وب سرویس ها ممکن است به آن بر بخورید، حجم زیاد اطلاعاتی است که باید رد و بدل شود و گهگاه کاربر را در استفاده از متدهای یک WebService، دچار مشکل می کند. از آنجایی که XML زبان خلاصه گویی نیست و برای بیان اطلاعات Tag های فراوان دارد، حجم اطلاعات رد و بدل شده زیاد است. در این مقاله راه حلی را برای ZIP کردن اطلاعات قبل از ارسال و باز کردن آنها پس از دریافت را شرح می‏ دهیم. امید است که مورد استفاده قرار گیرد.

ادامه مطلب ... نظرات : 0
omid
4.7 k     1     16
HTML and CSS: Design and Build Websites

یک کتاب مناسب برای شروع یادگیری HTML and CSS می باشد . این کتاب 500صفحه‌ای کاملا مصور، که درکنار محتوای غنی و استاندارد ، با ظاهری فوق العاده زیبا خواننده را جذب می کند.

معرفی کتاب Agile Web Application Development with Yii 1.1 and PHP5

معرفی کتاب Agile Web Application Development with Yii 1.1 and PHP5 نوشته jeffrey Winesett که در سال 2010 برای آموزش چهارچوب کاری Yii به چاپ رسیده است.

ادامه مطلب ... نظرات : 0
hamedkh
5.8 k     1     18     72
آموزش Yii FrameWork - قسمت سوم

در این مقاله به شرح یکی از عناصر مدل MVC بنام کنترول کننده (Controller) میپردازیم.

ادامه مطلب ... نظرات : 1
hamedkh
5.8 k     1     18     72
آموزش JQuery | قسمت دوم

کار با Selector در قسمت قبل (مقدمه ای بر JQuery) با پیش نیازها و نحوه نوشتن کدهای JQuery آشنا شدید. در مثال قبل،پیام شما در نتیجه کلیک بر روی تمام button های صفحه به نمایش در می آمد. اما چطور میشود تابعی را در نتیجه کلیک بر روی یک عنصر خاص به اجرا در آورد و یا در نتیجه هر Event دیگری که مد نظر ماست؟

ادامه مطلب ... نظرات : 0
omid
4.7 k     1     16
آموزش زبان برنامه نویسی C#
آموزش jquery