در حال ارتباط با سرور...
لطفا نظرات و پيشنهادات خود را بمنظور ارتقاء کيفي هرچه بيشتر سايت با ما در ميان بگذاريد.

ویدیوها مقالات کتاب ها اخبار پرسش و پاسخ
برنامه‌های رومیزی مبتنی بر وب زبان های برنامه سازی پایگاه داده سیستم عامل شبکه 
تکنیک درست کردن ادامه مطلب با کمک PHP و CKEditor

در این پست قصد آموزش درست کردن ادامه مطلب شبیه وردپرس را دارم . ابتدا ckeditor را از این لینک دانلود کنید و همچنین پلاگین wpmore برای ckeditor را هم از این لینک دانلود کنید.

disable کردن csrf در بعضی از action ها در Framework Yii

شاید در بعضی پروژها که مثلا می خواهید با بانک کار کنید وقتی csrf روشن هست به مشکل خورده باشید ، با راه حل زیر می توانید csrf را در بعضی action ها خاموش کنید.

تست برنامه در Yii Framework

بدلیل اهمیت بسیار مقوله تست در توسعه نرم افزار در این مقاله آموزشی بهتر دانستیم در زمینه توسعه مبتنی بر تست در Yii Framework مطالبی را برای شما عزیزان بیان کنیم. در این مبحث آموزشی Unit Test و Functional Test را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

ادامه مطلب ... نظرات : 1
hamedkh
5.8 k     1     18     72
اصول طراحی سرویس های REST | قسمت دوم

در این مقاله آموزشی که بخش دوم از سری سه قسمتی اصول طراحی سرویس های REST می باشد به بررسی ادامه روش ها و راهکار های مفید در زمینه طراحی اینگونه سرویس ها می پردازیم.

ادامه مطلب ... نظرات : 3
hamedkh
5.8 k     1     18     72
اصول طراحی وب سرویس های REST

در این مقاله آموزشی قصد داریم نکات و پیشنهاداتی را در مورد طراحی وب سرویس های REST بیان کنیم که می تواند در کیفیت API های طراحی شده توسط شما مفید واقع شود.

ادامه مطلب ... نظرات : 2
hamedkh
5.8 k     1     18     72
کوکی ها (Cookies)

کوکی ها فایل هایی متنی هستند که وب سرور ها بر روی هارد دیسک کاربران و بازدیدکنندگان خود ایجاد می کنند. این فایل ها عموما برای این منظور ساخته می شوند که وب سرور ها بتوانند اطلاعاتی در مورد کاربران خود ذخیره کنند ...

ادامه مطلب ... نظرات : 0
hamedkh
5.8 k     1     18     72
مجموعه آموزشی تصویری فریمورک Yii به زبان فارسی

مجموعه آموزشی تصویری فریمورک Yii به زبان فارسی با بیان روان و توضیحات کامل، آماده عرضه شد. . این مجموعه شامل 13 جلسه است که از ابتدا (دانلود و نصب فریمورک) تا انجام یک پروژه کامل با فریمورک Yii و مباحث مختلفی مثل سیستم Cache و مدیریت خطاها و امنیت و... رو پوشش میده

ساختن Tab با jQuery

امروز قصد دارم تا طرز نوشتن Tab با jQuery رو بهتون آموزش بدم که امروزه خیلی کاربرد داره .

آموزش زبان برنامه نویسی C#
آموزش jquery