در حال ارتباط با سرور...
لطفا نظرات و پيشنهادات خود را بمنظور ارتقاء کيفي هرچه بيشتر سايت با ما در ميان بگذاريد.

ویدیوها مقالات کتاب ها اخبار پرسش و پاسخ
برنامه‌های رومیزی مبتنی بر وب زبان های برنامه سازی پایگاه داده سیستم عامل شبکه 
کتاب معرفی کنید
توسط : hamedkh دسته بندی : سیستم عامل تاریخ : 1395-4-10 12:05:12

در وندوز 7، قابلیت هزاران تغییر بر اساس می‌ل شما وجود دارد که قادر به انجام آن هستید ولی در این کتاب به مهمترین خصوصیات آن خواهیم پرداخت .
من توصیه می‌‌کنم که خواندن کتاب را از بخش شروع آغاز کنید . این بخش به شما یک دید کلی و خوب از کل کتاب می‌‌دهد . یک اطلاعات پایه ای در باره اینکه ویندوز چگونه کار می‌کند نیاز است که بتوانید آموزش را به خوبی فرابگیرید . به هر حال ، حتی اگر شما یک کاربر تازه کار کامپیوتر هستید ، من این دلگرمی‌ را به شما می‌ دهم که با مطالعه این کتاب دانش زیادی را به دست خواهید آورد و در هر مرحله چیزهای جدیدی خواهید آموخت .
زمانیکه شما مطالعه بخش شروع را به پایان رساندید ، آماده برای کاوش باقی کتاب خواهید بود و می‌‌توانید کامپیوترتان را برای منطبق شدن با خواسته‌های مورد نظر خود تغییر دهید .
من مطمئن هستم که در اینجا موارد جذاب و دلپسندی برای همگان وجود دارد. گردشی در محتوای کتاب بکنید و ببینید که چه چیزی برای شما خیلی جالب خواهد بود . لازم نیست که کتاب را حتما از روی ترتیب صفحات و بخش‌ها بخوانید . هر قسمتی را که علاقه‌مند بودید مطالعه نمایید .

خرید کتاب راهنمای وینوز 7

hamedkh
5.8 k     1     18     72
نظرات

سلام برای اجاره جایگاه تبلیغاتی داخل وبساتتون چند بار ایمیل ارسال کردم اما هنوز جوابی دریافت نکردم . می خواسستم هزینه اجاره جایگاه داخل وب سایتتون رو بپرسم . لطفا اگر امکانتش هست یک شماره تماس در اختیار ما قرار بدین تا راخت تر بتونیم صحبت کنیم . ممنون 09364115868 iranian_web_programmer@yahoo.com

آموزش زبان برنامه نویسی C#
آموزش jquery